Kamery - header

Montáž alarmového systému 🛡️

Vážený zákazník

V súvislosti s prechodom nášho podnikateľského oprávnenia z fyzickej osoby na právnickú osobu – s.r.o. Vám poskytneme naše služby v plnom rozsahu od januára 2022.

Montáž alarmov a kamerových systémov pre nutnosť prechodu na novú licenciu budeme plnohodnotne vykonávať od januára 2022.

Za porozumenie Ďakujeme

Alarmy

Pre alarmový systém pre rodinný dom alebo pre firmu je kľúčovým prvkom ústredňa EZS (elektronický zabezpečovací systém). K nej je možné pripájať množstvo rôznych snímačov osadených v priestoroch vašej budovy a dvora. Detegované narušenia objektu spustia zvukové a vizuálne poplachy a odošlú informácie na telefóny a emaily. Ústredne EZS ponúkané na trhu sú rôzne a ponúkajú pre alarmové systémy rôzne hardvérové a softvérové možnosti pre pripojenia snímačov a pre odosielanie varovných oznamov. V podstate určujú pre alarmový systém rozdielny stupeň bezpečnosti a rozdielne pohodlie pre užívateľa - či už pre nastavenia alebo ovládanie.

Nemusia to byť len možnosti na pripájanie snímačov, ale aj ďalších rozširujúcich komunikátorov alebo zariadení s programovateľnými výstupmi. Tie sa potom dajú využiť pre ovládanie používaných elektrických zariadení.

Hybridné ústredne EZS umožnujú pripojenie aj drôtových aj bezdrôtových zariadení. Ak práve staviate dom, určite sa zamyslite, či sa neoplatí rátať s rozmiestnením drôtových snímačov a ústredne už teraz. Pre tých, ktorí nechcú riešiť ťahanie káblov po stenách, sú určené EZS ústredne iba s pripojeniami pre bezdrôtové snímače.

Ponúkame Vám montáž alebo predaj alarmového zabezpečenia od firmy Eldes pre dom, byt alebo vaše firemné priestory.

Eldes sa alarmovými systémami zaoberá od roku 2005. Ich výrobky sú robustné a dostatočne vyspelé, aby ponúkali užívateľom tie vlastnosti, ktoré sú dôležité pre bezpečnosť a podstatné pre komfort užívateľa. A všetko pri prijateľnej cene.

© 2021
https://pc123.sk/kamerove-systemy/
📧 info@pc123.sk | ☎️ tel.: +421 940 883 633
Miroslav Chromek | Skalica | IČO: 50947851 DIČ: 1122729146
zapísaný v Živnostenskom registri Okresný úrad Senica, číslo živnostenského registra 240-26107